Karolina & Michał / Hotel Kasztel / Fotografia Ślubna Wedding Story

Była piękna czerwcowa Sobota…

Tego poranka obudziła nas piękna słoneczna pogoda. Już w trakcie pakowania sprzętu wiedzieliśmy, że to będzie bardzo dobry dzień. Z Karoliną i Michałem od razu znaleźliśmy wspólny język, co zaowocowało pięknym reportażem z ich udziałem.

Na miejsce swojej uroczystości Weselnej wybrali Hotel Kasztel mieszczący się nieopodal miejscowości Rzezawa.

Hotel *** Kasztel to stylizowany na zamek, nowoczesny obiekt zlokalizowany nieopodal popularnej trasy A4, pomiędzy Bochnią, a Brzeskiem w miejscowości Rzezawa. Jego położenie jest szczególnie atrakcyjne dla osób podróżujących w kierunku Krakowa, Rzeszowa, Tarnowa czy Nowego Sącza.

Niepowtarzalną atmosferę tego trzygwiazdkowego Hotelu tworzą stylowe wnętrza, nawiązujące swoim wystrojem do tajemniczych legend, bajek i czasów rycerskich.

Tajemniczych legend, bajek i czasów rycerskich.

Cała otoczka Wesela była stylizowana w tych bardzo nietypowych i ciekawych dekoracjach. Goście bardzo szybko zaadaptowali się do panującego klimatu a zabawa nie miała końca. Po środku lokalu stał przepiękny kominek wewnątrz ogromnego drzewa, które rozpościerało się aż po sam sufit. Nie zabrakło wielu ciekawych zabaw zorganizowanych przez Państwa młodych przy współpracy z orkiestrą oraz Fotobudki, która urozmaiciła całe przyjęcie i cieszyła się dużym powodzeniem wśród osób uczestniczących w Weselu. Podczas fotografii grupowych odwiedziły nas również niespodziewane animatorki przebrane za Kubusia Puchatka i inne znane bardzo dobrze dzieciom z bajek postacie. Jak się później okazało była to niespodzianka od lokalu o której Państwo młodzi nie mieli nawet pojęcia – taki miły i zaskakujący gest ?.

Było pięknie, nietypowo z dbałością o każdy mały detal. Sprawdźcie sami.

Spodobał Ci się nasz reportaż ? Zapraszamy do współpracy będzie nam bardzo miło bliżej Was poznać – KONTAKT.

Szczegóły:

Wpadnijcie również na nasz INSTAGRAM.